Draci

3.67 průměr hlasování (hodnocení: 75%) - 3 hlasování

“Kdo se stane nejlepším lovcem draků? Dokážete správně načasovat, kdy zajmout kterého draka a kdy využít jejich schopnost?”

Hra obsahuje: 30 karet ve třech barvách (modrá, červená, zelená) s čísli 1 – 10, 10 karet draků (název hry nepotvrzen)

Cílem hry je mít za deset kol nejvíce bodů. Hra se hraje tak, že každé kolo je v “nabídcejeden drak. Hráči poté tajně vybírají jedno ze svých čísel. Všechny čísla se naráz otočí a vyhrává nejvyšší číslo (bere si draka k sobě). Vyjímkou jsou dva draci s mínusovými body, kdy tyto draky obdrží hráč, který dal nejmenší číslo. V případě nerozhodných vedoucích čísel, karta draka propadá a nezíská ji nikdo.

Taktikou je přečíst své soupeře a ve vhodných chvílích zahrát velká čísla a v jiných zase malá. Kromě normálních a mínusových draků, jsou ve hře i čtyři draci mající speciální schopnost. Hráč, který získá draka s číslem 6, vyhraje svoji příští nerozhodnou bitvu. Hráč, který získá draka s číslem 2, si může, jednou po otočení karet s čísli a před vyhodnocením, svoji kartu vyměnit za jinou. Hráč, který získá draka s číslem 4, může, jednou po otočení karet s čísli a před vyhodnocením, donutit jednoho hráče jeho kartu vyměnit za jinou. Hráč, který získal draka s číslem 1, má možnost jednou, po otočení nového draka, o kterého se hraje, zahlásit, že čeká. Ostatní hráči poté postupují normálně. Až se jejich karty s čísli otočí, hráč, který použil tuto schopnost teprve vybere a zahraje jednu svoji kartu.

Read More

Napsat komentář